فارسی English Русский Spanish  
 
     
معرفی
 

       شركت دنا رهساز به عنوان يكي از موثرترين شركتهاي ايران در عرصه فعاليتهاي عمراني طي سالهاي اخير بوده كه موفق به اجرا و احداث پروژه هاي متعدد و مهمي در ايران و ساير نقاط جهان شده است . دنا رهساز از معدود شركتهايي است كه در زمينه صدور خدمات فني و مهندسي فعاليت داشته و اعطاي عنوان صادر كننده نمونه در سالهای 1393،1392،1387،1384،1382 گواهي بر اين مدعاست . 


      عمده فعاليتهاي شركت دنا رهساز به عنوان پيمانكار عبارتند از : ساخت بزرگراه ، آزادراه ، فرودگاه ، پل ، تقاطع غير همسطح ، سد سازي ،آبياري ، زه كشي ، فاضلاب ، اجراي خطوط لوله نفت و گاز و آب ، احداث تونل و ساختمان سازي .
شايان ذكر است دنا رهساز از جمله شركتهايي است كه در زمينه طرح و اجرا (EPC ) نيز فعاليت نموده است . شركت دنا رهساز داراي بالاترين رتبه از سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور در رشته هاي حمل و نقل ، ساختمان ، تاسيسات و تجهيزات و آب ميباشد و از بدو تاسيس در كنار بهره گيري از روشهاي نوين مديريتي در جهت استفاده از استاندارد هاي معتبر بين المللي و شرايط تاثير گذار در اجراي فعاليتهاي عمراني تلاش كرده و از اين حيث نيز مجموعه اي پيشرو محسوب مي گردد .

 

شرکت دنا رهساز در انجمن هاي زير عضو مي باشد :
- انجمن آسفالت كشور اتريش
- انجمن مهندسي اتريش
- انجمن بين المللي شركتهاي مهندسي ( فيديك )
- انجمن شرکتهای راه سازی وساختمانی کشور قزاقستان
- اتاق بازرگاني صنايع و معادن ايران
- انجمن صنفي شركتهاي ساختماني ايران

- انجمن روسازی ايران
- انجمن بتن ايران
- انجمن صنفي شركتهاي راهسازي ايران
- موسسه قیر و آسفالت ايران
- انجمن صادركنندگان خدمات فني و مهندسي ايران
- اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران و آلمان

 


Design & Develop : Amir Reza Nazari ; www.datisco.ir ; Datis Eng. co.


Copy Right Denarahsaz Co. All rights reserved.